Yeni On Numara İstatistikleri

Her hafta Pazartesi günü çekilişi yapıldıktan sonra anında güncellenen Yeni On Numara İstatistikleri aşağıda kategoriler halinde yer almaktadır.

Kategorilere ait detay sayfalarını ziyaret ederek ilgili istatistikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1'den 80'a kadar sayıları temsil eden toplar Yeni On Numara oyununun en önemli öğesidir.

Tüm Yeni On Numara çekiliş toplarının kaç defa isabet ettiğini büyükten küçüğe doğru sıralı olarak görebilirsiniz.

Listedeki sayının detay sayfasını ziyaret ederek hangi çekilişlerde sayının isabet ettiğini görüntüleyebilirsiniz.

En Çok Çıkan Sayılar istatistiğinde olduğu gibi isabet sayısına göre sayılar listelenirler ancak diğerinde sayılar büyükten küçüğe doğru sıralıyken bu istatistik görüntülemesinde sayılar küçükten büyüğe yani terse doğru sıralı olarak listelenmektedir.

Sayının İsabet ettiği çekiliş tarihi, diğer sayıların isabet ettiği çekiliş tarihlerine göre kıyaslandığında en eski olan ve sayının isabet etmeyişi diğerlerine göre en eski olan sayıyı ve son isabet tarihini tablo şekilde listeleyen istatistik görüntülemesi.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni On Numara oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara oyununda olduğu gibi En Büyük İkramiye Miktarı istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Büyük İkramiye Miktarı detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni On Numara oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara oyununda olduğu gibi En Çok Kolon Sayısı istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Çok Kolon Sayısı detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni On Numara oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara oyununda olduğu gibi En Büyük Hasılat istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Büyük Hasılat detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni On Numara oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara oyununda olduğu gibi En Fazla Devir Sayısı istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Fazla Devir Sayısı detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.

Peşi sıra çekilişlerde isabet eden sayıları, kaç defa isabet ettiğine göre listeleyen istatistik görüntülemesi.

İstatistik görüntüleme sayfasında sayıların detay linklerini kullanarak hangi çekilişlerde isabet ettiğini de görüntüleyebilirsiniz.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni On Numara oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara oyununda olduğu gibi En Fazla Kazanan Şehirler ve İlçeler istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Fazla Kazanan Şehirler ve İlçeler detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.