Yeni Şans Topu İstatistikleri

Her hafta Çarşamba günü çekilişi yapıldıktan sonra anında güncellenen Yeni Şans Topu İstatistikleri aşağıda kategoriler halinde yer almaktadır.

Kategorilere ait detay sayfalarını ziyaret ederek ilgili istatistikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1'den 34'e kadar sayıları temsil eden toplar Şans Topu oyununun en önemli öğesidir.

Tüm Şans Topu çekiliş toplarının kaç defa isabet ettiğini büyükten küçüğe doğru sıralı olarak görebilirsiniz.

Listedeki sayının detay sayfasını ziyaret ederek hangi çekilişlerde sayının isabet ettiğini görüntüleyebilirsiniz.

Diğer loto oyunlarından farklı olarak Şans Topu oyununda 1'den 14'e kadar sayıları temsil eden toplar bulunan ikinci farklı bir sepetten bir top daha çekilir ve bu artı sayının isabet etmesi büyük ikramiye kazanmak için önemli kriterdir.

Tüm Şans Topu artı sayıları temsil eden çekiliş toplarının kaç defa isabet ettiğini büyükten küçüğe doğru sıralı olarak görebilirsiniz.

Listedeki artı sayının detay sayfasını ziyaret ederek hangi çekilişlerde artı sayının isabet ettiğini görüntüleyebilirsiniz.

En Çok Çıkan Sayılar istatistiğinde olduğu gibi isabet sayısına göre sayılar listelenirler ancak diğerinde sayılar büyükten küçüğe doğru sıralıyken bu istatistik görüntülemesinde sayılar küçükten büyüğe yani terse doğru sıralı olarak listelenmektedir.

En Çok Çıkan Artı Sayılar istatistik görüntülenmesinde olduğu gibi isabet sayısına göre artı sayılar listelenirler ancak diğerinde artı sayılar büyükten küçüğe doğru sıralıyken bu istatistik görüntülemesinde artı sayılar küçükten büyüğe yani terse doğru sıralı olarak listelenmektedir.

Sayının İsabet ettiği çekiliş tarihi, diğer sayıların isabet ettiği çekiliş tarihlerine göre kıyaslandığında en eski olan ve sayının isabet etmeyişi diğerlerine göre en eski olan sayıyı ve son isabet tarihini tablo şekilde listeleyen istatistik görüntülemesi.

Diğer Uzun Süredir İsabet Etmeyen Sayılar istatistiği gibi listeleme yapmaktadır ancak bu listelemeyi yalnızca artı isabet eden sayılar için yapmaktadır.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni Şans Topu oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Şans Topu oyununda olduğu gibi En Büyük İkramiye Miktarı istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Büyük İkramiye Miktarı detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni Şans Topu oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Şans Topu oyununda olduğu gibi En Çok Kolon Sayısı istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Çok Kolon Sayısı detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni Şans Topu oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Şans Topu oyununda olduğu gibi En Büyük Hasılat istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Büyük Hasılat detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni Şans Topu oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Şans Topu oyununda olduğu gibi En Fazla Devir Sayısı istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Fazla Devir Sayısı detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.

Peşi sıra çekilişlerde isabet eden sayıları, kaç defa isabet ettiğine göre listeleyen istatistik görüntülemesi.

İstatistik görüntüleme sayfasında sayıların detay linklerini kullanarak hangi çekilişlerde isabet ettiğini de görüntüleyebilirsiniz.

Diğer Üst Üste İsabet Eden Sayılar istatistiğinde olduğu gibi istatistik görüntülemesi yapar ancak bunu yalnızca artı sayılar için görüntüler.

Hangi artı sayıların peşi sıra çekilişlerde isabet ettiğini öğrenmek için bu istatistik görüntülemesine bakabilirsiniz.

Yeni başlatılan ve çekilişi Sisal Şans A.Ş. tarafından düzenlenen Yeni Şans Topu oyununda, daha önce Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Şans Topu oyununda olduğu gibi En Fazla Kazanan Şehirler ve İlçeler istatistiğini göstermek için gerekli olan veriler paylaşılmamaktadır.

Dolayısıyla En Fazla Kazanan Şehirler ve İlçeler detay sayfasında istatistik yer almamaktadır.